Nabór do programu MOST

31 października rozpocznie się rekrutacja chętnych do wzięcia udziału w programie MOST. Udział w Programie jest bezpłatny i niezależny od trybu studiów. Rekrutacja potrwa do 30 listopada.

MOST - program mobilności studentów i doktorantów. Od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad trzydziestu polskich uczelni partnerskich.

W czasie rekrutacji na stronie internetowej Programu aktywny będzie link https://most.uka.uw.edu.pl/, umożliwiający zapoznanie się z aktualną ofertą MOST-u oraz założenie konta w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonuje się rejestracji i uzyskuje status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST.

Wszelkie szczegóły na temat Programu dostępne są na: www.most.amu.edu.pl