Parlament Studentów UG w sprawie miejsc parkingowych na terenie Uczelni

W związku z sygnałami o zbyt małej liczbie dostępnych miejsc parkingowych na terenie Uczelni, napływającymi od studentów UG, w tym od Rady Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji, Parlament Studentów UG zwrócił się do władz Uniwersytetu Gdańskiego z wnioskiem o podjęcie działań, mających na celu udostępnienie studentom UG większej liczby miejsc parkingowych na terenie Uczelni.

Władze Uczelni mają już plany rozwiązania tego problemu i wkrótce zaczną te plany realizować, o czym niezwłocznie będziemy informować.