Gdański Program Stypendialny MENTOR

Program MENTOR, zainicjowany przez Pawła Adamowicza, obejmuje wsparciem dzieci i młodzież z Gdańska. Jest skierowany do młodych gdańszczanek i gdańszczan znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, mających pomysł na projekt, którego realizacja pozwoli im rozwijać się w konkretnej dziedzinie i zmieni ich życie na lepsze. Aby to się udało, każdy Stypendysta dostaje opiekę wykwalifikowanego Mentora, który opiekuje się nim, pomaga w szukaniu narzędzi (np. zajęć dodatkowych, korepetycji), kontroluje postępy. Operatorem programu jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej.

Stypendystów programu MENTOR można wesprzeć na stronie http://program-mentor.pl