Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Turniej szachowy

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów, doktorantów i pracowników UG do udziału w turnieju szachowym, który odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2016 roku (rozpoczęcie o godz. 12:00) w Domu Studenckim nr 10 UG (Gdańsk, ul. Macierzy Szkolnej 4).

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 18 lutego 2016 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dla zwycięzców przewidziano nagrody.