Turniej szachowy

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów, doktorantów i pracowników UG do udziału w turnieju szachowym, który odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2016 roku (rozpoczęcie o godz. 12:00) w Domu Studenckim nr 10 UG (Gdańsk, ul. Macierzy Szkolnej 4).

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 18 lutego 2016 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dla zwycięzców przewidziano nagrody.