Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Kręć kilometry dla UG i wygraj rower

JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów i pracowników do udziału w konkursie Kręć kilometry dla UG. Głównym celem akcji jest promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej wśród studentów i pracowników uczelni.

Konkurs odbędzie się w dniach 1-31 maja 2016 r. i będzie powiązany z udziałem miasta Gdańska wEuropean Cycling Challenge”, czyli Europejskiej Rowerowej Rywalizacji Miast.

Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego. Uczestnik, zarejestrowany w grupie UG, który przejedzie największą liczbę kilometrów wygra rower, zwycięzcy drugiego i trzeciego miejsca – akcesoria rowerowe.

 

Jak wziąć udział w konkursie KRĘĆ KILOMETRY DLA UG?

1. Zarejestruj się na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl lub pobierz aplikację na smartfona Cycling365

2. Przyłącz się do drużyny miasta Gdańska, a następnie wybierz grupę Uniwersytet Gdański

3. Rejestruj wszystkie przejazdy rowerowe w dniach 1-31 maja 2016 za pomocą aplikacji lub wprowadzając je ręcznie na stronie

4. Przejedź największą liczbę kilometrów dla grupy Uniwersytetu Gdańskiego i wygraj rower oraz akcesoria rowerowe

5. Uczestnicy biorący udział w Konkursie zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu Konkursu oraz Regulaminu KampaniiEuropeanCyclingChallenge” 2016 dostępnego nastronie http://cyclingchallenge.eu/pl/rules

 

Szczegóły i regulamin konkursu Kręć Kilometry dla UG:

www.ack.ug.gda.pl

Wszystkie informacje na temat Konkursu znajdują się na stronie organizatora www.ack.ug.gda.plW przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 585232450, na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Koordynatorem konkursu z ramienia Akademickiego Centrum Kultury Alternator Uniwersytetu Gdańskiego jest p. Tomasz Pupacz.