Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim

Parlament Studentów UG przygotował szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim. Szkolenie dostępne jest na stronie Parlamentu Studentów UG pod adresem http://parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-obowiazkow-studenta.

Osoby rozpoczynające studia na Uniwersytecie Gdańskim, które chciałyby odbyć szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta w formie tradycyjnej (w formie wykładu połączonego z prezentacją) proszone są o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wpisując w tytule SZKOLENIE, a w treści podając IMIĘ i NAZWISKOoraz NUMER ALBUMU.