Ustawa 2.0 – zaproszenie na transmisję online z debaty FNP

Zapraszamy na transmisję online z debaty FNP poświęconej reformie szkolnictwa wyższego w Polsce pt. „Ustawa 2.0 – citius, altius, fortius?”. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia (wtorek) w godzinach 11:0013:00.

W debacie wezmą udział liderzy trzech zespołów eksperckich przygotowujących na zamówienie MNiSW propozycje założeń nowych regulacji w obszarze szkolnictwa wyższego: prof. Marek Kwiek z Uniwersytetu Adama Mickiewicza, prof. Hubert Izdebski z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego i dr hab. Arkadiusz Radwan z Instytutu Allerhanda. Spotkanie poprowadzi dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spanò.

Transmisja z debaty będzie prowadzona na kanale Fundacji na portalu YouTube.

Pełny zapis transmisji będzie dostępny na kanale YouTube bezpośrednio po spotkaniu.