Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów UG - zakończenie rekrutacji 20 stycznia 2017

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do udziału w Amerykańskich Targach Pracy Wakacyjnej dla studentów. Rekrutacja na Targi kończy się 20 stycznia 2017 roku. Zainteresowani studenci powinni zaaplikować poprzez formularz rekrutacyjny: https://footprints.ccusa.com/ oraz wybrać program Camp Counselors Summer 2017, następnie studencki ambasador na Uczelni kontaktuje się bezpośrednio z zainteresowanymi.

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów odbywają się w Polsce od 21 lat. W tym roku 26 pracodawców przyjedzie aby zatrudnić setki studentów. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje praktyki studenckie. Od 1996 roku wakacje w Stanach spędziło blisko 26 tysięcy polskich studentów, poznając kulturę oraz zdobywając prawdziwe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku.

 

Więcej informacji udziela koordynator na Uniwersytecie Gdańskim:

Mikołaj Ostrowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

508 513 592

 

Spotkania informacyjne na Uniwersytecie Gdańskim:

- każdy czwartek w semestrze zimowym, godzina 18:30

- Wydział Ekonomiczny, sala B505

 

Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 30 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 440 000 studentów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov/pl/program-summer-work-travel-swt/