Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

XXVII Zimowa Giełda Piosenki

Zapraszamy do udziału w XXVII edycji Zimowej Giełdy Piosenki, organizowanej przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego.

Zimowa Giełda Piosenki to doskonała okazja, aby zaprezentować swój zespół. Każdego roku w Opolu można zobaczyć najlepsze studenckie zespoły z całej Polski.

Aby zgłosić swój zespół należy wysłać do 15 stycznia 2017 r. 3 nagrania zespołu, logotyp i opis zespołu na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Później kapele, które się zgłosiły będą brać udział w eliminacjach do Zimowej Giełdy Piosenki na antenie Radia Sygnały. Słuchacze podczas audycji wybiorą jeden zespół, który przejdzie do finału. Głosować można tylko podczas trwania audycji. Lista zespołów, które zakwalifikowały się do eliminacji Zimowej Giełdy Piosenki pojawi się na stronie ZGP już w styczniu.

Finał odbędzie się 16 marca w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego.