Szkolenia - granty i stypendia

1. Warsztaty z pozyskiwania grantów z Narodowego Centrum Nauki – 13 marca, godz. 10.00 – 13.00 : adresowane do pracowników naukowych. Miejsce: sala D303, Wydział Nauk Społecznych.

2. Warsztaty z pozyskiwania grantów z Narodowego Centrum Nauki – 14 marca, 10.00 – 16.00: adresowane do doktorantów i studentów planujących podjęcie studiów doktoranckich. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem: https://goo.gl/forms/8Szy47r78OLfD3593. Miejsce: sala 1.43, Wydział Filologiczny i Historyczny (ul. Wita Stwosza 55)

3. Oferta Fundacji Nauki Polskiej – 23 marca, 14.00 – 15.30: adresowane do doktorantów, doktorów i studentów planujących podjąć studia doktoranckie. Miejsce: Aula Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego im. prof. Janusza Sokołowskiego (ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku).

4. Oferta Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – 29 marca

• 13.00 – 14.0: doktorzy i samodzielni pracownicy naukowi,

• 14.00 – 15.00 studenci i doktoranci

Wszystkie szkolenia odbędą się na terenie Kampusu Oliwskiego Uniwersytetu Gdańskiego.

Dokładne informacje dotyczące miejsc spotkań pojawią się na naszej stronie bliżej terminu wydarzeń.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt

• pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• pod numerem telefonu 609056201.

Organizatorzy:

Doktoranckie Koło Naukowe „Kreatywna Słowiańszczyzna”

Akademia Młodego Badacza

Zatoka Nauki. Portal Młodych Badaczy