Ogólnopolska Kampania Antyplagiatowa „Nie kombinuj, studiuj!”

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do odwiedzenia strony internetowej Ogólnopolskiej Kampanii Antyplagiatowej Nie kombinuj, studiuj!”, której organizatorem jest Forum Uniwersytetów Polskich. Głównym założeniem projektu jest dbałość o jakość kształcenia i etykę studiowania na polskich uczelniach. Kampania ma na celu przede wszystkim zapoznanie studentów z tematyką ochrony własności intelektualnej i konsekwencjami związanymi z popełnieniem plagiatu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://nks.edu.pl.