Ubezpieczenie NNW i OC dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego

W celu zapewnienia studentom powszechnego dostępu do ubezpieczeń NNW i OC informujemy o przygotowanym przez firmę InterRisk na zlecenie Parlamentu Studentów UG dodatkowym pakiecie ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej studentów, w tym np. w zakresie odpowiedzialności cywilnej podczas odbywania praktyk itp.

Ubezpieczenie obejmuje okres roczny - rok akademicki 2017/2018.

Do ubezpieczenia można przystąpić online za pośrednictwem strony WWW (link poniżej), na której prezentowane są szczegółowe warunki ubezpieczenia.

Online dostępne są dwa warianty:

Wariant I

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - Suma Ubezpieczenia 50.000 zł

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Studenta - Suma Ubezpieczenia 80.000 zł

Składka łączna - 80 zł (za rok akademicki 2017/2018)

WariantII

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - Suma Ubezpieczenia 42.000 zł

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Studenta - Suma Ubezpieczenia 25.000 zł

Składka łączna - 60 zł (za rok akademicki 2017/2018)

Przystąpić do ubezpieczenia można, najpóźniej do końca października 2017, za pośrednictwem strony:

KOD dedykowany dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego: 56k9w