Termin przystępowania do ubezpieczenia NNW i OC przedłużony do końca listopada

W związku z licznymi prośbami, okres przystępowania do ubezpieczenia NNW i OC został przedłużony do końca listopada 2017. Strona umożliwiająca przystąpienie on-line będzie aktywna cały czas do 30.11.2017.

Podany poniżej adres strony oraz kod jest uniwersalny i może z niego skorzystać każdy kto jest studentem, doktorantem lub pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego.

KOD dedykowany dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego: 56k9w

Ubezpieczenie obejmuje okres roczny - rok akademicki 2017/2018.

Do ubezpieczenia można przystąpić online za pośrednictwem strony WWW (link powyżej), na której prezentowane są szczegółowe warunki ubezpieczenia.

Online dostępne są dwa warianty:

WARIANT I

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - Suma Ubezpieczenia 50.000 zł

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Studenta - Suma Ubezpieczenia 80.000 zł

Składka łączna - 80 zł (za rok akademicki 2017/2018)

WARIANT II

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - Suma Ubezpieczenia 42.000 zł

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Studenta - Suma Ubezpieczenia 25.000 zł

Składka łączna - 60 zł (za rok akademicki 2017/2018)