Wybory do wydziałowych rad Samorządu Studentów UG

Jak co roku, na poszczególnych wydziałach naszej uczelni odbywają się sukcesywnie wybory do wydziałowych rad Samorządu Studentów. Na Wydziale Chemii wybory odbyły się w dniach 6-7 listopada, obecnie (15-16 listopada) trwają wybory na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed, a w dniach 18, 20, 21, 22 listopada odbędą się wybory na Wydziale Ekonomicznym. Kandydatury do RSS WE UG można zgłaszać do 17 listopada (szczegóły na stronie https://rssekonom.wordpress.com/2017/10/23/wybory-do-rady-samorzadu-studentow-wydzialu-ekonomicznego/).

Obecnie (do 22 listopada br.) odbywają się wybory do RSS WE UG, natomiast w dniach 26, 27 listopada br. odbędą się wybory do Rady Samorządu Studentów Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG. Kandydatury można zgłaszać do 24 listopada w miejscu i godzinach podanych na plakatach wyborczych umieszczonych na tablicach ogłoszeniowych i w gablotach na parterze budynku WMFiI UG.

Informacje na temat wyborów do Rady Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych znajdują się na plakatach wyborczych wywieszonych na wydziale.

Wybory na Wydziale Oceanografii i Geografii odbędą się w dniach 20 i 22 stycznia 2018, na Wydziale Zarządzania w dniach 21 i 23 stycznia 2018, a na Wydziale Filologicznym w dniach 25 i 27 stycznia 2018. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach wyborczych wywieszonych na wydziałach.