20 listopada mija termin nadsyłania propozycji do programu obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Przypominamy, że w poniedziałek, 20 listopada br., mija termin nadsyłania przez koła naukowe i organizacje studenckie propozycji do programu obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która przypada w 2018 roku.

Propozycje należy wysyłać na adres Parlamentu studentów UG Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Informacje powinny zawierać temat, charakter wydarzenia (konferencja, warsztat, wystawa itd.), organizatora, termin oraz miejsce, w którym się odbędzie.