Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

20 listopada mija termin nadsyłania propozycji do programu obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Przypominamy, że w poniedziałek, 20 listopada br., mija termin nadsyłania przez koła naukowe i organizacje studenckie propozycji do programu obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która przypada w 2018 roku.

Propozycje należy wysyłać na adres Parlamentu studentów UG Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Informacje powinny zawierać temat, charakter wydarzenia (konferencja, warsztat, wystawa itd.), organizatora, termin oraz miejsce, w którym się odbędzie.