Zaliczenia

W przypadku, gdy zajęcia kończą się zaliczeniem, student, który otrzymał ocenę niedostateczną bądź nie otrzymał żadnej oceny może złożyć do kierownika katedry w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników:

1. odwołanie, albo
  2. wniosek o komisyjne zaliczenie zajęć.

Kierownik katedry w terminie 7 dni od dnia złożenia odwołania albo wniosku o komisyjne zaliczenie zajęć:

1. uwzględniając odwołanie, udziela zaliczenia zajęć albo wyznacza dodatkowy termin do ich zaliczenia;
  2. uwzględniając wniosek o komisyjne zaliczenie zajęć wyznacza termin tego zaliczenia oraz skład komisji;
  3. nie uwzględnia odwołania albo wniosku o komisyjne zaliczenie zajęć.

W przypadku, gdy prowadzącym zajęcia jest kierownik katedry, właściwym w sprawie przyjęcia i rozstrzygnięcia odwołania albo wniosku jest dziekan.

Ocena uzyskana z zaliczenia komisyjnego zastępuje ocenę zakwestionowaną.