Studia to nie tylko nauka

Uniwersytet Gdański stwarza studentom szerokie możliwości realizowania swoich pasji i rozwijania zainteresowań, m.in. w samorządzie studenckim, Akademickim Centrum Kultury, Akademickim Związku Sportowym, kołach naukowych i organizacjach studenckich, a także poprzez uczestnictwo w międzynarodowych i krajowych wymianach studenckich.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w rozmaitych formach aktywności studenckiej i zapoznania się chociaż z wybranymi, opisanymi w niniejszym szkoleniu, zagadnieniami dotyczącymi tej jakże rozległej tematyki.