Biuro Karier UG

Biuro Karier oferuje studentom i absolwentom Uniwersytetu Gdańskiego pomoc i wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy. Jego działania koncentrują się przede wszystkim na poradnictwie zawodowym, organizowaniu szkoleń i warsztatów w zakresie poruszania się po rynku pracy oraz w zakresie kompetencji miękkich, na pozyskiwaniu ofert pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów UG, obserwowaniu obowiązujących trendów na rynku pracy, podtrzymywaniu istniejących i nawiązywaniu nowych kontaktów z pracodawcami, realizowaniu projektów unijnych, ukierunkowanych na wzmocnienie kompetencji kluczowych w pozyskaniu zatrudnienia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://bk.ug.edu.pl