Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UG

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Gdańskim od 2004 roku pomaga studentom i absolwentom UG w zdobywaniu zawodowej samodzielności poprzez zakładanie własnych firm. Przez ten czas AIP UG wsparł kilkaset młodych osób w prowadzeniu kilkuset projektów biznesowych, z których wiele przerodziło się w dobrze prosperujące przedsiębiorstwa. Studenci mogą w AIP UG korzystać z bezpłatnego doradztwa podczas przygotowywania się do założenia własnego Start Upu, uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez inkubator oraz założyć firmę w programie preinkubacji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://inkubatory.pl/lokalizacje/gdansk/#inkubator_37.