Ruszył nabór do II edycji programu Girls go start-up! Academy

Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z Top 500 Innovators już po raz drugi zaprasza studentki i doktorantki do Akademii Inspiracji Girls go start-up! Academy.

12-miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek, warsztaty, szkolenia interaktywne, konkurs Shesnnovation, a przede wszystkim mocny impuls do stworzenia własnego start-upu STEM. Wszystko to uczestniczki znajdą w programie mentoringowym „Girls go start-up! Academy"

Program jest szansą na stworzenie własnego start-upu w obszarze nauki i technologii, wzbogacenia doświadczenia zawodowego, poszerzenia sieci kontaktów, a także skorzystania z cyklu szkoleń interaktywnych, które wzmocnią kompetencje miękkie jak i wiedzę w zakresie tworzenia biznesu.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.girls-startup.pl