Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Studencie - poznaj swoje prawa. Ogólnopolska kampania społeczna.

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego współorganizuje kampanię społeczną dotyczącą praw studenckich. W ramach kampanii studenci UG 21 marca będą mogli wypełnić ankietę dotyczącą praw studenta. Stoisko na którym będą dostępne ankiety w wersji papierowej będzie można znaleźć w hallu Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bażyńskiego 4. Ankietę w wersji elektronicznej i inne informacje dotyczące akcji możecie znaleźć na stronie www.prawastudenta.edu.pl .

Jeśli uważacie że wasze prawa jako studentów UG zostały złamane, bądź zetknęliście się z łamaniem praw innych studentów możecie zwrócić się do biura Rzecznika Praw Studenta działającego przy Parlamencie Studentów UG poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . PRzypominamy również o możliwości zapoznania się ze szkoleniem z zakresu praw i obowiązków studenta które znaleźć można na stronie http://parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-obowiazkow-studenta