Studencie - poznaj swoje prawa. Ogólnopolska kampania społeczna.

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego współorganizuje kampanię społeczną dotyczącą praw studenckich. W ramach kampanii studenci UG 21 marca będą mogli wypełnić ankietę dotyczącą praw studenta. Stoisko na którym będą dostępne ankiety w wersji papierowej będzie można znaleźć w hallu Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bażyńskiego 4. Ankietę w wersji elektronicznej i inne informacje dotyczące akcji możecie znaleźć na stronie www.prawastudenta.edu.pl .

Jeśli uważacie że wasze prawa jako studentów UG zostały złamane, bądź zetknęliście się z łamaniem praw innych studentów możecie zwrócić się do biura Rzecznika Praw Studenta działającego przy Parlamencie Studentów UG poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . PRzypominamy również o możliwości zapoznania się ze szkoleniem z zakresu praw i obowiązków studenta które znaleźć można na stronie http://parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-obowiazkow-studenta