Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Spotkanie z Ambasadorem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Rzeczypospolitej Polskiej

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzy Piotr Gwizdała oraz Prezes Gdańskiego Klubu Biznesu dr Piotr Głuchowski mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z Jego Ekscelencją Panem Jonathanem Knottem, Ambasadorem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Rzeczypospolitej Polskiej.  

Tematem spotkania będzie Brexit.

 

Spotkanie odbędzie się 11 maja br. o godz. 12.00 w Sali Teatralnej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego (Kampus UG w Gdańsku-Oliwie, ul. Wita Stwosza 51).

 

Po debacie przewidziany jest poczęstunek.

 

Prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu do 30.04. br. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.