Spotkanie z Ambasadorem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Rzeczypospolitej Polskiej

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzy Piotr Gwizdała oraz Prezes Gdańskiego Klubu Biznesu dr Piotr Głuchowski mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z Jego Ekscelencją Panem Jonathanem Knottem, Ambasadorem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Rzeczypospolitej Polskiej.

Tematem spotkania będzie Brexit.

Spotkanie odbędzie się 11 maja br. o godz. 12.00 w Sali Teatralnej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego (Kampus UG w Gdańsku-Oliwie, ul. Wita Stwosza 51).

Po debacie przewidziany jest poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu do 30.04. br. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.