Juwenalia Gdańskie 2018 - nabór kandydatów do Wielkiego Testu Wiedzy

Parlament Studentów UG ogłasza nabór kandydatów do drużyny, która będzie reprezentowała Uniwersytet Gdański podczas Wielkiego Testu Wiedzy, który odbędzie się 24 maja 2018 r. na terenie Kampusu UG w Gdańsku-Oliwie w ramach Juwenaliów Gdańskich 2018, będących wspólną inicjatywą wszystkich gdańskich uczelni publicznych.

Test będzie rodzajem quizu polegającego na rywalizacji pięcioosobowych drużyn złożonych ze studentów wspomnianych uczelni w takich kategoriach wiedzy jak: historia, geografia, biologia, chemia, matematyka, fizyka, sport, film, muzyka, literatura. Dla uczestników Testu przewidziane są atrakcyjne nagrody. Przewidziane są również konkursy dla publiczności.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w eliminacjach uczelnianych do drużyny UG proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 4 maja 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, numer albumu oraz dane kontaktowe (e-mail i nr tel.). W tytule zgłoszenia należy wpisać: Wielki Test Wiedzy - zgłoszenie kandydata.

Eliminacje odbędą się 7 maja 2018 r. o godz. 15.30 na terenie Kampusu UG w Gdańsku-Oliwie. Szczegółowe informacje zostaną przekazane kandydatom drogą mailową. Osoby chcące wziąć udział w eliminacjach muszą okazać ważną legitymację studencką.