Koncert Let's Play, Splash of Colors

Już w piątek i sobotę na Kampusie Oliwa UG na trawniku pomiędzy budynkiem Wydziału Filologicznego i Wydziału Historycznego (ulica Wita Stwosza 55, 80-308 Gdańsk) a Biblioteką Główną (ulica Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk) odbędą się dwa wydarzenia będące częścią tegorocznych Juwenaliów.

W piątek 18 maja odbędzie się koncert Let’s Play, w ramach którego zespoły powalczą o zagranie na rozpoczęciu Juwenaliów Gdańskich 25ego maja na Targu Węglowym! Start o godzinie 14:30. Wystąpią: Cisza Nocna, REVIVAL, Misspeaks oraz Konsternacja. W trakcie koncertu zaprezentują się także wybrane koła naukowe działające na Uniwersytecie Gdańskim.

W sobotę 19 maja odbędzie się Splash of Colors , czyli niepowtarzalne połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce!

W programie:

- wspólne wyrzuty kolorowych proszków holi - wiele kolorów do nabycia na miejscu!

- color patrol & kolorowe armatki!

- niezapomniana zabawa przy dobrej muzyce!

- live acts!

- DJ Party!