Juwenalia Gdańskie 2018 - Studencki Piątek

Już dzisiaj podczas Studenckiego Piątku, odbywającego się w ramach Juwenaliów Gdańskich na Targu Węglowym, zapraszamy Was do Strefy Uniwersytetu Gdańskiego.

Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia w Magicznym Lustrze, zobaczyć doświadczenia prezentowane przez koła naukowe UG oraz spotkać się z przedstawicielami innych instytucji Uniwersytetu.

Oprócz stref uczelnianych na Targu Węglowym odbędzie się również symboliczne przekazanie władzy studentom na te kilka juwenaliowych dni (przekazanie kluczy do Miasta) przez Prezydenta Gdańska.

Ostatecznie przejęcie miasta przypieczętuje Wielki Pochód Juwenaliowy. Liczymy na Waszą kreatywność w przebraniach z okazji tego wydarzenia.