Adapciak 2018

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza nowo przyjętych studentów na oficjalny obóz adaptacyjny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Jego Magnificencji Rektora profesora Jerzego Gwizdały i Prorektora ds. Studenckich profesora Arnolda Kłonczyńskiego, który odbędzie się w Borzechowie w dniach 10-15 września 2018 r.

W programie:

- spotkania z Władzami Uniwersytetu Gdańskiego, przedstawicielami Samorządu Studentów UG, Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Akademickiego Związku Sportowego, studenckich kół naukowych, a także byłymi członkami Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego,

- zawody sportowe oraz gry i zabawy grupowe
- dyskoteki i karaoke
- pokazy filmów
- ogniska
- paintball

- koncert zespołu “KUŚKA BROTHERS”

W obozie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które po raz pierwszy dostały się na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia lub pierwszy rok jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim.

Opłata za uczestnictwo wynosi 490 zł.

Zapisy i informacje na stronie  http://www.adapciak.ug.edu.pl/