Stypendia naukowe dla studentów z niepełnosprawnościami

Do konkursu mogą zgłaszać się maturzyści i studenci, którzy przedstawią: aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie o dochodach rodziców lub prawnych opiekunów, wynik egzaminu maturalnego, zaświadczenie o przyjęciu na studia, zaświadczenie z uczelni o zaliczonym roku studiów wraz z wykazem wyników (dotyczy osób już studiujących), list motywacyjny (w liście tym uczestnik konkursu „Indeks Marzeń” powinien uzasadnić, dlaczego to właśnie on ma otrzymać stypendium).

O tym, komu zostanie przyznany „Indeks Marzeń”, czyli stypendium o wartości 9000 zł, zdecyduje wynik egzaminu maturalnego bądź osiągnięcia na studiach (do finałowej „dziewiątki” zostaną zakwalifikowane osoby, które będą miały najwyższą średnią spośród nadesłanych zgłoszeń) oraz list motywacyjny.

Na zgłoszenia czekamy do 28 września.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 października 2018 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać pod adres:

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4

30-198 Kraków,

z dopiskiem: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI

wpisując w tytule: KONKURS AKADEMII ODNALEZIONYCH NADZIEI.