Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

JM Rektor i Senat Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019

Uroczystość odbędzie się 1 października 2018 roku o godz. 10.00 w Sali Teatralnej budynku Neofilologii, Bałtycki Kampus UG Gdańsk Oliwa, ul. Bażyńskiego 8.

W programie uroczystości:

• Przemówienie inauguracyjne Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzego Gwizdały
  • Immatrykulacja studentów i doktorantów
  • Wręczenie nagród Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego
  • Wręczenie medali Uniwersytetu Gdańskiego
  • Wykład inauguracyjny prof. Janusza Limona, Prezesa oddziału gdańskiego Polskiej Akademii Nauk pt.: „Wady rozwojowe i choroby genetyczne człowieka w sztuce”
  • Koncert Akademickiego Chóru UG

Msza święta w intencji studentów i pracowników uczelni wyższych Trójmiasta inaugurująca nowy rok akademicki zostanie odprawiona w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie, 1 października 2018 roku o godz. 8.00.