Początek kolejnego cyklu szkoleń "Akademia młodych badaczy"

Prowadzone będzie przez dra Piotra Siudę (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy).

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA W LINKU PONIŻEJ

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Konieczny jest status studenta, doktoranta lub pracownika UG.

Informacje o dokładnym miejscu szkolenia zostaną przesłane osobom zakwalifikowanym.

Na warsztaty nie zostaną zakwalifikowane osoby, które zrezygnowały z udziału w poprzednich warsztatach zorganizowanych w ramach Akademii Młodego Badacza nie informując o tym organizatorów. Chodzi oczywiście o osoby, które potwierdziły wcześniej swój udział w danym szkoleniu i nie przyszły. Tym samym uniemozliwiając udział w bezpłatnym warsztacie innym chętnym.

LINK DO FORMULARZA:  https://bit.ly/2DrK1Ib