Zostań Studenckim Liderem i włącz się do walki z nowotworami krwi!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji projektu HELPERS’ GENERATION.

Zostań Studenckim Liderem i zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi.

Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 21 października. Aby się zgłosić, wystarczy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. uzupełniony formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji oraz pliki do pobrania znajdziesz na stronie www.dkms.pl/student

Do tej pory udało nam się wspólnie przeprowadzić 989 akcji rejestracji i zarejestrować 108 349 potencjalnych Dawców. 580 osób z tej grupy zostało Dawcami faktycznymi, dając komuś szansę na życie. Chcemy dalej pomagać chorym na nowotwory krwi i potrzebujemy Twojego wsparcia.

Zapraszamy do aplikowania na Studenckiego Lidera!