Weź udział w konkursie UOKiK

Zapraszamy do udziału w konkursie UOKiK na najlepszą pracę magisterską.

O KONKURSIE

Obszar tematyczny

• ochrona konkurencji — praktyki ograniczające konkurencję, kontrola koncentracji oraz pomoc publiczna
  • ochrona konsumentów — prawne i ekonomiczne aspekty ochrony konsumentów z wyłączeniem bezpieczeństwa produktów, odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, bezpieczeństwa żywności i żywienia oraz jakości wyrobów i usług

Kto może wziąć udział

Absolwenci prawa oraz innych kierunków studiów, np. ekonomii, administracji czy zarządzania, którzy obronili pracę na ocenę co najmniej bardzo dobrą, w terminie 16.10.2017-15.10.2018.

Korzyści

• pula nagród 25 tys.  autorzy 3 najlepszych prac w każdej kategorii tematycznej otrzymają kolejno 5 tys., 3 tys. i 2 tys. zł.; w zakresie ochrony konkurencji można także otrzymać wyróżnienie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji — 5 tys. zł
  • płatne praktyki absolwenckie, trwające maksymalnie 3 miesiące w centrali UOKiK lub w jednej z delegatu
  • publikacja pracy — w formie drukowanej lub elektronicznej
  • dostrzeżenie przez środowisko prawnicze

Co trzeba zrobić

1.   wypełnić formularze:

• formularz zgłoszeniowy
  • zaświadczenie potwierdzające termin obrony i temat pracy

2.   przygotować egzemplarz pracy oraz jednostronne streszczenie (wersję drukowaną oraz elektroniczną)

3.   przesłać całość dokumentacji do 31 października 2018 r. ― decyduje data wpływu ― na adres Urzędu (pl. Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa, z dopiskiem Konkurs na najlepszą pracę magisterską – BP – konkurencja lub Konkurs na najlepszą pracę magisterską – BP – konsumenci).

Szczegóły ― formularze do pobrania oraz regulaminy ― znajdują się na stronie https://uokik.gov.pl/konkurs_prace_dyplomowe.php.