Ruszyła II edycja konkursu Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Ruszył nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Organizator – firma Stena Recycling – propaguje zasady gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ), nagradzając tym samym przedsiębiorców, którzy działają według modelu cyrkularnego oraz studentów, którzy mają pomysł, jak promować zasady GOZ.

Studenci, którzy za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie https://www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award opiszą swój pomysł promowania idei GOZ, mają szansę zdobyć laptopa oraz grant w wysokości 10, 000 PLN na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.