Ogólnopolska kampania antyplagiatowa "Nie kombinuj, studiuj!"

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii antyplagiatowej "Nie kombinuj, studiuj!".

Głównym założeniem projektu jest dbałość o jakość kształcenia i etykę studiowania na polskich uczelniach. Kampania ma na celu przede wszystkim zapoznanie studentów z tematyką ochrony własności intelektualnej i konsekwencjami związanymi z popełnieniem plagiatu.

Organizatorami kampanii są Forum Uniwersytetów Polskich i Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, a partnerem plagiat.pl.

W ramach kampanii na stronie http://www.nks.edu.pl osoby zainteresowane mogą znaleźć szereg istotnych informacji.