Turniej piłki nożnej sześcioosobowej o Puchar JM Rektora UG

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Turniej piłki nożnej sześcioosobowej o Puchar JM Rektora UG, prof. dra hab. Bernarda Lammka.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 15-16 listopada br. na boisku przy Domu Studenckim nr 4 UG w Gdańsku-Oliwie.

Dla najlepszych drużyn i najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zapisy do 13 listopada na stronie: www.facebook.com/UGCampusgames

Organizatorem turnieju jest Parlament Studentów UG a Partnerami Klub Sportowy Lechia Gdańsk i sieć przychodni Scanmed Multimedis.