Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

"Friendly Relations" - anglojęzyczna sztuka Maybe Theatre Company

Poranek u rodziny Watsonów zaczął się dość niespokojnie. Janet spóźniła się z przygotowaniem śniadania. Harry leczy potężnego kaca po nocy w The Blue Cuckoo z Jean Reynolds i jej pokaźnym dekoltem. Margaret przekonuje się, że jest nudziarą, a Anne puściła się w galop z Playboyem, swoim koniem. I co też kryje się w biustonoszu Joyce?

 

Jakby tego było mało Elsie zapowiada przybycie kolejnego niechcianego gościa z A.F.F.R.A. Czy głowa rodziny, udręczony doktor John Watson, da radę odwieźć swoją małżonkę od tego planu?

 

Wątpliwe. W końcu zagraniczni goście koniecznie muszę poczuć się mile widziani.

 

Antidotum na Brexit? Współczesna wersja Dumy i Uprzedzenia? Jedyne co możemy obiecać, to wieczór pełen humoru z dużą dozą romantyzmu. Watsonowie serdecznie zapraszają w swoje progi.

 

P.S Na pewno nie możecie się doczekać, by dowiedzieć się co to jest A.F.F.R.A...

 

Obsada:

Elsie- Paulina Felska

Anne- Iga Parada

Joyce- Paulina Ćwikowska

Margaret- Aleksandra Kotapska

Janet- Agnieszka Wiśniewska

John- Michał Dałek

Harry- Michał Chowaniec

Michael- Tomasz Łapiński

 

Czas trwania spektaklu:

2 godziny 30 minut (w tym jedna 10 minutowa przerwa)

 

Miejsce:

Dworek Sierakowskich w Sopocie, J. Czyżewskiego 12

 

Harmonogram:

14.lutego o godz. 19:00 ///SOLD OUT

15 lutego o godz. 16:00 i 19:00

16 lutego o godz. 16:00 i 19:00

21 lutego o godz. 19:00

 

Ceny biletów:

- Normalny 25 zł

- Ulgowy 20 zł

 

Rezerwacje:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Spektakl w języku angielskim!