Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Women in Tech Days Online

 

☄️Pierwszy festiwal kobiet w technologiach online! ☄️

Zapraszamy Was serdecznie na Women in Tech Days Online!

3 dni wiedzy, rozmówi i inspiracji!

Co będzie się działo?

1️⃣ Inspirujące Tech Talki
Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość i o tym, gdzie w tym wszystkim może być Twoje miejsce. Dowiedz się nad rozwiązaniem jakich problemów pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe - poznaj mądre specjalizacje, które otworzą dla Ciebie globalny rynek pracy. Bądź na bieżąco z najlepszym techem!

2️⃣ Women in Tech - Role Models Sessions
Spotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę, opowiedzą o swojej ścieżce, wyzwaniach, przed którymi stają, wzlotach i wartości upadków, taktykach i narzędziach którymi się posługują w tworzeniu sukcesu swojego i swojego zespołu, o budowaniu strategii i o konieczności bycia publicznego - i jak się tego nauczyć?

3️⃣ Tech & soft skills workshops
Konkretna wiedza technologiczna przekazywana Wam w ekpertów z najpepszych firm technologicznych. Dziś zbuduj nowe kompetencje IT i karierowe razem z nami!

4️⃣ Career Spa
Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której poznasz nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe, porozmawiasz ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupówu. Tutaj odkryjesz unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

5️⃣ Strefa Mentoringu
Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim Mentorem/Mentorką może skokowo pomóc Wam w rozwoju zawodowych i osobistych skrzydeł. W "Strefie Mentoringu" będziecie miały niepowtarzalną okazję porozmawiania 1:1 z pracownikami firm technologicznych, startuperkami i naukowczyniami, spytania ich o radę i nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Wybierz swojego wymarzonego mentora!


Zarejestruj się już dziś!

->www.womenintechdays.pl<-

i odwiedź stronę wydarzenia na FB -> KLIKNIJ TUTAJ

Do zobaczenia!

#WomeninTechDays #Perspektywy2020 #BeTheChange

*Udział w Women in Tech Days Online jest bezpłatny