Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

10 minut festiwal

Warto przypomnieć sobie, jak wyglądały poprzednie odsłony festiwalu. Organizatorzy 10 minut festiwal zapraszają na wieczór filmowy, podczas którego wyświetlone zostaną filmy zgłoszone w ubiegłych latach.

Pokaz odbędzie się 17.01.2015 r. o godz. 17:00 w Instytucie Spraw Wszelakich przy ul. 3 maja 69 C w Sopocie. Wstęp wolny.

10 minut festiwal ma na celu promocję kultury i wszelkich aktywności związanych ze sportem, turystyką i hobby. To wydarzenie dla pasjonatów filmu oraz aktywnego trybu życia. Odbywa się na dwóch płaszczyznach – wirtualnej oraz miejskiej. Autorzy zgłaszają swoje 10-minutowe filmy na stronie. Użytkownicy Internetu głosują na prace zakwalifikowane do konkursu. Od ich oceny zależy, kto otrzyma nagrodę internautów. Wyniki głosowania podawane są podczas finału wydarzenia.

Na platformie WspólnyProjekt.pl można dołączyć do akcji crowdfundigowej, której celem jest zgromadzenie funduszy na rozwój przedsięwzięcia. Twórcy festiwalu zamierzają zebrać minimum 5 tys. złotych. Pozwoli to na streaming live gali finałowej do dowolnego miejsca na świecie. Jeśli uda się przekroczyć kolejne progi finansowe, galę uświetni spotkanie ze znaną osobistością świata filmu, wykład o tematyce filmowej, a nawet profesjonalne warsztaty filmowe.

Do tegorocznej edycji festiwalu zgłoszono już ponad 20 filmów. Można obejrzeć je na stronie:  http://www.10minutfestiwal.pl/filmy/1

Filmy można zgłaszać do 31 stycznia 2015 r. Podczas gali finałowej, wiosną 2015 r., odbędzie się kinowy pokaz najciekawszych filmów i wręczone zostaną nagrody jury oraz publiczności.

Więcej o festiwalu: www.10minutfestiwal.pl    
Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/10minutfestiwal
Crowd funding: www.wspolnyprojekt.pl/pl/projekty/10_minut_festiwal