Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Konkurs fotograficzny "Łap Ład"

 

Jeśli jesteś studentem jednej z trójmiejskich uczelni wyższych i chciałbyś spróbować swoich sił jako fotograf oraz zwrócić uwagę na zalety oraz mankamenty otaczającej nas przestrzeni, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Wszystko co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to wykonać jedno zdjęcie przedstawiające przykład ładu przestrzennego oraz jedno zdjęcie nieładu przestrzennego. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie Trójmiasta. Do udziału w konkursie zgłosić możesz maksymalnie dwie pary zdjęć. Prześlij je następnie do 31 marca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z krótkim komentarzem. i gotowe!

 

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe, o których więcej już niebawem. Najlepsze prace będą również przedstawione na pokonkursowej wystawie w budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Więcej informacji znajdziesz na facebook'u: https://www.facebook.com/events/766207726798392

 

Folder promocyjny konkursu: http://goo.gl/J8tufA

 

Zapraszamy do udziału!