Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Wygraj bilet na mecz Lechia Gdańsk-Lech Poznań!

Parlament Studentów UG oraz Klub Sportowy Lechia Gdańsk organizują konkurs, w którym do wygrania są bilety na mecz Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Mecz odbędzie się w niedzielę, 24 maja, o godzinie 18:00.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do soboty, 23 maja, mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jako temat maila należy wpisać "konkurs". Pierwsze 100 osób otrzyma darmowy bilet.