Wygraj bilet na mecz Lechia Gdańsk-Lech Poznań!

Parlament Studentów UG oraz Klub Sportowy Lechia Gdańsk organizują konkurs, w którym do wygrania są bilety na mecz Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Mecz odbędzie się w niedzielę, 24 maja, o godzinie 18:00.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do soboty, 23 maja, mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jako temat maila należy wpisać "konkurs". Pierwsze 100 osób otrzyma darmowy bilet.