Miej oko na oczy - zapobieganie problemom ze wzrokiem

W ramach akcji profilaktycznej oferujemy:

• Bezpłatną konsultację okulistyczną

Oczy są jednym z najważniejszych narządów ciała, więc wymagają szczególnej troski. Obecny rozwój technologii umożliwia szybkie i precyzyjne wykrycie nieprawidłowych zmian i skuteczne leczenie wad wzroku w sposób bardziej komfortowy dla pacjentów.

Terminy: 15, 22 i 29 czerwca 2015 r.

Centrum Medyczne ScanmedMultimedis

Gdańsk, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

801 462 988

Z najnowszych badań wynika, że co drugi Polak ma problemy ze wzrokiem. Najczęściej występują wady takie, jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność. Okuliści alarmują, że jeśli profilaktyka w walce z chorobami i wadami oczu nie poprawi się, to według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2020 roku około 75 milionów osób będzie całkowicie niewidomych.