Neptunalia

W roku 2018 samorządy studenckie wszystkich gdańskich uczelni publicznych, w tym m.in. Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, organizują wspólne Juwenalia Gdańskie.

Główne wydarzenia juwenaliowe zostały zaplanowane na 24-27 maja, ale już wcześniej na naszej uczelni będą odbywały się różne pomniejsze imprezy juwenaliowe. Szczegóły już wkrótce.

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty główne Juwenaliów Gdańskich 2018, będących wspólną inicjatywą wszystkich gdańskich uczelni publicznych, realizowanych we współpracy z Miastem Gdańsk i Fundacją Gdańską.

W tym tygodniu bilety będzie można nabyć w promocyjnych cenach w nastepujących miejscach i godzinach:

08.05.2018 – budynek Wydziału Zarządzania UG (ul. Armii Krajowej 101, Sopot) w holu głównym budynku w godzinach 9:30 – 14:30

09.05.2018 – budynek Instytutu Oceanografii UG (al. Marszałka Piłsudskiego 46, Gdynia) w holu przed salą A0 w godzinach 9:30 – 14:30

10.05.2018 – budynek Wydziałów Historycznego i Filologicznego (ul. Wita Stwosza 55, Gdańsk) w holu głównym w godzinach 9:30 – 14:30

11.05.2018 – budynek Wydziału Nauk Społecznych UG (ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk) w holu głównym w godzinach 9:30 – 14:30.

Ceny biletów:

- koncert piątkowy 25 maja - od 10 zł

- koncert sobotni 26 maja - od 20 zł

- karnet na 25 i 26 maja - od 30 zł

Liczba biletów w cenach promocyjnych jest ograniczona!

Po wyczerpaniu pierwszej puli ceny biletów będą wyższe!