☄️Pierwszy festiwal kobiet w technologiach online! ☄️

Zapraszamy Was serdecznie na Women in Tech Days Online!

3 dni wiedzy, rozmówi i inspiracji!

Co będzie się działo?

1️⃣ Inspirujące Tech Talki
Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość i o tym, gdzie w tym wszystkim może być Twoje miejsce. Dowiedz się nad rozwiązaniem jakich problemów pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe – poznaj mądre specjalizacje, które otworzą dla Ciebie globalny rynek pracy. Bądź na bieżąco z najlepszym techem!

2️⃣ Women in Tech – Role Models Sessions
Spotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę, opowiedzą o swojej ścieżce, wyzwaniach, przed którymi stają, wzlotach i wartości upadków, taktykach i narzędziach którymi się posługują w tworzeniu sukcesu swojego i swojego zespołu, o budowaniu strategii i o konieczności bycia publicznego – i jak się tego nauczyć?

3️⃣ Tech & soft skills workshops
Konkretna wiedza technologiczna przekazywana Wam w ekpertów z najpepszych firm technologicznych. Dziś zbuduj nowe kompetencje IT i karierowe razem z nami!

4️⃣ Career Spa
Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której poznasz nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe, porozmawiasz ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupówu. Tutaj odkryjesz unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

5️⃣ Strefa Mentoringu
Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim Mentorem/Mentorką może skokowo pomóc Wam w rozwoju zawodowych i osobistych skrzydeł. W „Strefie Mentoringu” będziecie miały niepowtarzalną okazję porozmawiania 1:1 z pracownikami firm technologicznych, startuperkami i naukowczyniami, spytania ich o radę i nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Wybierz swojego wymarzonego mentora!


Zarejestruj się już dziś!

->www.womenintechdays.pl<-

i odwiedź stronę wydarzenia na FB -> KLIKNIJ TUTAJ

Do zobaczenia!

#WomeninTechDays #Perspektywy2020 #BeTheChange

*Udział w Women in Tech Days Online jest bezpłatny

Konkurs (nie tylko) dla copywriterów – napisz artykuł i wygraj zegarek

Lubisz pisać teksty? Cieszy Cię tworzenie autorskich treści? Mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością Cię...

Bartosz Chojnacki wybrany do Rady Studentów Parlamentu Studentów RP

28 listopada 2020 roku odbył się w formie zdalnej XXVI Zjazd Delegatów Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej,...

Akcja udzielania korepetycji podopiecznym domów dziecka

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny (IFMSA-Poland) Oddział Gdańsk zachęca do udziału w akcji „Co dwie...

Cykl szkoleń „Studencie, bądź aktywny!”

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczyna cykl szkoleń „Studencie, bądź aktywny!”, wpisujący się w...