☄️Pierwszy festiwal kobiet w technologiach online! ☄️

Zapraszamy Was serdecznie na Women in Tech Days Online!

3 dni wiedzy, rozmówi i inspiracji!

Co będzie się działo?

1️⃣ Inspirujące Tech Talki
Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość i o tym, gdzie w tym wszystkim może być Twoje miejsce. Dowiedz się nad rozwiązaniem jakich problemów pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe – poznaj mądre specjalizacje, które otworzą dla Ciebie globalny rynek pracy. Bądź na bieżąco z najlepszym techem!

2️⃣ Women in Tech – Role Models Sessions
Spotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę, opowiedzą o swojej ścieżce, wyzwaniach, przed którymi stają, wzlotach i wartości upadków, taktykach i narzędziach którymi się posługują w tworzeniu sukcesu swojego i swojego zespołu, o budowaniu strategii i o konieczności bycia publicznego – i jak się tego nauczyć?

3️⃣ Tech & soft skills workshops
Konkretna wiedza technologiczna przekazywana Wam w ekpertów z najpepszych firm technologicznych. Dziś zbuduj nowe kompetencje IT i karierowe razem z nami!

4️⃣ Career Spa
Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której poznasz nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe, porozmawiasz ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupówu. Tutaj odkryjesz unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

5️⃣ Strefa Mentoringu
Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim Mentorem/Mentorką może skokowo pomóc Wam w rozwoju zawodowych i osobistych skrzydeł. W „Strefie Mentoringu” będziecie miały niepowtarzalną okazję porozmawiania 1:1 z pracownikami firm technologicznych, startuperkami i naukowczyniami, spytania ich o radę i nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Wybierz swojego wymarzonego mentora!


Zarejestruj się już dziś!

->www.womenintechdays.pl<-

i odwiedź stronę wydarzenia na FB -> KLIKNIJ TUTAJ

Do zobaczenia!

#WomeninTechDays #Perspektywy2020 #BeTheChange

*Udział w Women in Tech Days Online jest bezpłatny

Informacje dotyczące przyznawania miejsc w akademikach UG na rok akademicki 2020/2021

Miejsce/pokój w domu studenckim UG będzie przyznawała Komisja Kwaterunkowa. Aby otrzymać miejsce należy złożyć wniosek...

Rusza krajobrazowy konkurs fotograficzny „Pomorskie w kadrze”

Od początku lipca do 20 września 2020 r. można zgłaszać swoje zdjęcia prezentujące pomorskie krajobrazy Konkurs...

Nowe technologie dla dziewczyn

Rusza już szósta edycja programu! „Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla...

Uniwersytet Gdański do końca letniej sesji w roku akademickim 2019/2020

W związku z najnowszymi rekomendacjami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczącymi uczelni w okresie...