Zapraszamy do udziału w kolejnej jednodniowej, sobotniej wycieczce z cyklu „Historyczne wakacje z CASiD”, organizowanej przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej we współpracy z Parlamentem Studentów UG, Radą Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG i redakcją „Gazety Uniwersyteckiej”. 

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące tego wyjazdu.

Wycieczka III – Gniew (Vivat Vasa!) – 6 sierpnia 2022

W wycieczce mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy UG, a w przypadku niewypełnienia limitu miejsc również członkowie ich rodzin oraz słuchacze GUTW.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w wyjeździe otrzymają potwierdzenie w wiadomości e-mail.

Wyjazd o godzinie 9:30 z parkingu przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku (obok budynku, w którym znajdują się m.in. Instytut Logopedii UG i biuro Parlamentu Studentów UG). Powrót tego samego dnia w godzinach wieczornych (wyjazd z Gniewa około godziny 20.30, powrót do Gdańska około godziny 22.00). 

Szczegółowy program wyjazdu może ulegać zmianom z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdu należy kierować na adres e-maila: rada.samorzadu.wh@wp.pl 

Zgłoszenia do udziału w wycieczce

Wszystkich chętnych do udziału w wycieczce prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadku zgłoszeń członków rodzin lub słuchaczy GUTW osoby te będą wpisywane na listę rezerwową, która posłuży do wypełnienia limitu, jeżeli zostaną wolne miejsca.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 27 lipca br.

Wysłanie zgłoszenia będzie oznaczało wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych na stronie internetowej Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG.

Studenci dla Ukrainy na Wielkim Kiermaszu Książek

Masz ciekawe książki, które już przeczytałeś i chciałbyś się nimi podzielić? Chciałbyś pomóc poszkodowanym przez wojnę...

Wielki Kiermasz Książek (nie tylko uniwersyteckich)

Już 4 października w godzinach 10-14 przy Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się Wielki Kiermasz Książek (nie tylko...

REKRUTACJA NA WARSZTATY AKADEMII ZARUSKIEGO

Jeśli pragniesz przeżyć przygodę, jesteś ciekawy otaczającego Cię świata, masz dość nudy i braku motywacji, zapraszamy...

Migracje a zmiana klimatu – co do 2050 roku?

W zaktualizowanym w 2021 roku 📊📉raporcie Banku Światowego "Groundswell" wskazano, że zmiana 🌪☄️klimatu jest bardzo...