Celem szkolenia jest wyczerpujące zapoznanie uczestników z całością procesu pisania i publikowania artykułu, od zamysłu napisania do przejścia procesu wydawniczego.
Dzięki warsztatom studenci poznają podstawowe zagadnienia związane z publikacją artykułów naukowych. Dowiedzą się czym charakteryzuje się artykuł naukowy i czym różni się od innych form. Uczestnicy poznają także rodzaje publikacji, różne rodzaje artykułów i kwestie związane z publikacjami w czasopismach naukowych. Będzie można dowiedzieć się także jaka jest struktura artykułu, jak ma być zbudowany abstrakt, jak dostosować artykuł do wymogów edytorskich a w końcu jak sprawić by artykuł został opublikowany.
Szkolenie poprowadzi Dr inż. Piotr Sliż adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w zarzadzaniu procesami biznesowymi oraz implementacji nowoczesnych technologii informatycznych w organizacjach zorientowanych procesowo. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych związanych z projektowaniem organizacji procesowych, transformacją organizacji z funkcjonalnych w procesowe, metodami opomiarowania procesów z wykorzystaniem metod statystycznych oraz implementacji technologii sztucznej inteligencji, robotics process management, data-mining w organizacjach procesowych. Ponadto autor wielu międzynarodowych badań w zakresie oceny dojrzałości procesowej organizacji. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, IMPA, Association of Business Process Management Professional International oraz Association for Computing Machinery. Doświadczony konsultant w zakresie usprawnienia procesów biznesowych, analiz procesów posprzedażnych, audytów procesów gwarancyjnych w sektorze motoryzacyjnym w Europie.
Szkolenie trwa dwa dni i odbędzie się w formule online, za pośrednictwem aplikacji Ms Teams 22 i 23 kwietnia w godzinach 16:00 – 20:00.
Zapisy za pośrednictwem formularza