Lubisz pisać teksty? Cieszy Cię tworzenie autorskich treści? Mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością Cię zainteresuje!

Napisz tekst o długości minimum 5000 znaków na temat wybranej marki lub modelu zegarka dostępnego w ofercie www.zegarkicentrum.pl i wygraj oryginalny zegarek znanej marki stworzony specjalnie dla ZegarkiCentrum.pl – Timex TW2R49100BR lub TW2T35268.

ZegarkiCentrum.pl – kim jesteśmy?


ZegarkiCentrum.pl to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce oferujący markowe zegarki i biżuterię. W portfolio znaleźć można renomowanych producentów z różnych kategorii zegarkowych – od czasomierzy typu fashion przez modele sportowe i cenione chronometry szwajcarskie. Przeglądając stronę natkniecie się na cenione marki takie jak Maurice Lacroix, Frederique Constant, Certina, Tissot, Atlantic, Seiko i wiele innych.

Dlaczego zegarki?

Zegarki towarzyszą ludziom od wieków. Pierwotnie służyć miały za biżuteryjne dodatki dla królewskiego rodu, jednak z czasem skupiono się również na ich praktycznej stronie i zaczęto łączyć walory wizualne z technicznymi. Wraz z rozwojem technologii, pojawieniem się nowych rozwiązań, a także wzmożonym zainteresowaniem tego typu produktami na rynku pojawiały się i sukcesywnie pojawiają się kolejne marki jak i modele zegarków, które zbierają pochwały ze strony zadowolonych klientów. Dzięki bardzo dobremu dopasowaniu cech praktycznych jak i zalet designerskich zegarki stanowią akcesoria, które posiada praktycznie każdy – od najmłodszych po seniorów.

Zegarki damskie i męskie

Zegarki damskie to produkty, które zachowując szereg cennych cech praktycznych wyróżniają się przede wszystkim walorami wizualnymi. Można tu wybierać spośród produktów eleganckich, biżuteryjnych, ale również bardziej casualowych, a nawet sportowych zegarków. Szeroka gama kolorystyczna jak i mnogość dostępnych wzorów pozwala znaleźć taki model, jaki odpowiadać będzie naszym oczekiwaniom. Zegarki damskie dostępne w ZegarkiCentrum.pl to modele zdobione kryształkami, cyrkoniami, masą perłową, a nawet brylantami, ale również takie pozostawione w wersji saute, które sprawdzą się na każdą okazję.

Zegarki męskie to szeroka gama produktów dedykowanych mężczyznom w różnym wieku. Prezentują zróżnicowany styl dopasowany do upodobań i potrzeb użytkownika. Możemy znaleźć tu zegarki sportowe wzbogacone szeregiem interesujących, specjalistycznych wręcz funkcji, które doceniają miłośnicy aktywnego trybu życia, ale również fani niebanalnego designu. Panowie odwiedzający ZegarkiCentrum.pl mogą wybierać również spośród modeli casualowych jak i eleganckich chronometrów, które uświetnią stylizacje wybrane na wyjątkowe okazje.

Interesują Cię zegarki? Wiesz, a może chcesz wiedzieć o nich więcej? Opisz je i wygraj interesujący czasomierz z oferty jednego z największych sklepów internetowych z zegarkami w Polsce lub voucher na zakupy w ZC!

1 miejsce – do wyboru zegarek https://zegarkicentrum.pl/timex-timex-dla-zegarkicentrum-pl-tw2t35268/ lub https://zegarkicentrum.pl/timex-kolekcja-specjalna-dla-zegarkicentrum-pl-tw2r49100br-zegarek-damski/)

2 miejsce – voucher o wartości 200zł na zakupy w ZegarkiCentrum.pl. 

3 miejsce – voucher o wartości 100zł na zakupy w ZegarkiCentrum.pl.

Konkurs trwa od 01.12.2020 roku do 31.01.2021 r. do godziny 23:59.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: kontakt@zegarkicentrum.pl

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj: https://zegarkicentrum.pl/konkurs-nie-tylko-dla-copywriterow-napisz-artykul-i-wygraj-zegarek/


Informacja dotycząca organizacji zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Zgodnie z zarządzeniem Rektora UG prowadzenie większości zajęć dydaktycznych w semestrze letnim planowane jest w...

Rekrutacja do IV edycji Top Young 100

Jeśli szukasz okazji do tego, by móc rozwijać się pod okiem osobistego mentora-menedżera z branży TSL oraz szeroko...

Kilka porad na czas sesji

Studentki i studenci Uniwersytetu Gdańskiego, koleżanki i koledzy, w związku z nadchodzącym okresem zaliczeń i...

Konkurs PWE na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską

Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską dotyczącą...