Wysoka liczba pracowników Uniwersytetu Gdańskiego, którzy skorzystali z programu szczepień przeciwko SARS-CoV-2 (91%) oraz studentów (81,2) i doktorantów (87,8%) skłania do tego, aby organizacja kształcenia w semestrze letnim odbywała się na podobnych zasadach, jak w semestrze zimowym.

Zajęcia będąco do zasadystacjonarne, ale dziekani, kierownicy studiów doktoranckich i szkół doktorskich oraz kierownicy studiów podyplomowych wskażą te zajęcia, które ze względu na liczbę uczestników oraz warunki lokalowe odbędą się zdalnie.

Będą to przede wszystkim wykłady, w których udział bierze liczniejsza grupa studentów i doktorantów.

Szczegóły związane z planem zajęć na poszczególnych kierunkach uwzględniające np. wielkość sal i charakter zajęć niebawem pojawią się na stronach właściwych jednostek.

Należy pamiętać, że w przypadku wystąpienia wysokiego zagrożenia epidemicznego, sposób prowadzenia zajęć dydaktycznych może ulec zmianie. 

 Zajęcia dydaktyczne oraz wszelkie wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne na terenie Uczelni nadal muszą odbywać się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 

Zarządzenie Rektora Zp

Neptunaliowy Quiz

Interesują Cię łamigłówki? Lubisz konkurować z innymi? Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? A może po prostu chcesz miło...

Wystąpienia publiczne w świecie akademickim

Przygotowanie referatu na konferencje naukową może przerażać. Należy jednak pamiętać, że umiejętności związane z...

Debata „Nord Stream 2 – czy kości zostały rzucone?”

Interesuje Cię geopolityka i ekonomia? Z zaciekawieniem śledzisz bieżące wydarzenia, szczególnie związane z agresją...

Zapraszamy na Juwenalia Gdańskie!

Juwenalia Gdańskie to największe juwenalia w północnej Polsce! Już po raz trzeci 6 gdańskich uczelni łączy siły i...