Zapraszamy do lektury najnowszego, specjalnego numeru „Gazety Uniwersyteckiej”, poświęconego II Kongresowi Młodej Nauki, który został zorganizowany na Uniwersytecie Gdańskim w lipcu tego roku.

Ta multidyscyplinarna konferencja zgromadziła około 150 młodych (i nie tylko) badaczy, którzy wygłosili na niej swoje referaty lub zaprezentowali przygotowane przez siebie postery.

        Ci z Państwa, którzy z różnych powodów nie uczestniczyli w Kongresie, dzięki publikacji będą mogli zapoznać się z obszernym materiałem, zawierającym m.in. relacje z sesji plenarnych i wywiady z moderatorami niektórych paneli.

Numer dostępny jest w na stronie: https://gazeta.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2022/09/GU_wrzesien_2022.pdf oraz na stojakach „Gazety Uniwersyteckiej” zlokalizowanych w budynkach uczelni.

KRYTYCZNY WZORZEC NAUKI O POLITYCE

Wokół krytyki społecznej" jako cykl gościnnych wykładów na Uniwersytecie Gdańskim spotkał się z bardzo dużym...

Konferencja „Przybyszewski i inni”

Zapraszamy na konferencję naukową "Przybyszewski i inni", która odbędzie się w dniach 4-5.06.2023 Konferencja...

Historyczne wakacje z CASID – Uniwersytet na Żuławach 2023

W ramach pierwszego w tym roku wyjazdu z cyklu Historyczne wakacje z CASID wspólnie z Lokalną Grupą Działania Żuławy i...

Zapraszamy na „Majówkę z UG”

Wyjątkowy piknik dla studentów, doktorantów i pracowników UG Zapraszamy na „Majówkę z UG”, która odbędzie się 24 maja...