Z przyjemnością informujemy, że wraz z nadejściem listopada ruszyła kolejna edycja akcji “Movember na UG”. Ta inicjatywa ma na celu podniesienie świadomości na temat zdrowia mężczyzn oraz walkę z dwiema groźnymi chorobami: rakiem prostaty i rakiem jąder.

W poprzednich edycjach naszej akcji, udało nam się wykonać znaczący krok w kierunku promocji zdrowego stylu życia i profilaktyki. Przyczyniły się do tego Władze Uczelni, pracownicy, studenci i sympatycy UG. Rok 2023 przynosi ze sobą jeszcze większą determinację w walce z rakiem prostaty i rakiem jąder. Te dwa rodzaje raka stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia mężczyzn.

W ramach akcji “Movember na UG”, w listopadzie każdy zainteresowany będzie miał okazję skorzystać z bezpłatnych badań prostaty i jąder na naszym kampusie. Badania te mają kluczowe znaczenie, ponieważ wczesne wykrycie choroby znacznie zwiększa szanse na skuteczne leczenie.

W tym roku badania odbędą się na Wydziale Zarządzania w Sopocie oraz Wydziale Nauk Społecznych w Gdańsku. Terminy badań i formularze do zapisów poniżej:

WZR – 8.11.2023 – 10:00-15:00 https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214Lc5i99VOjh-lMtFQHqt8fgH9UQkhNWTRFTjJRUzUxNVJHRFdRSVRFSUk2MS4u

WNS – 9.11.2023 – 9:00-16:00 https://forms.office.com/e/2UxcFRbVfy


Aby podkreślić nasze zaangażowanie w walkę z rakiem prostaty i jąder, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w aktywnościach związanych z akcją.
W wybrane dni będzie można wykonać zdjęcia z charakterystycznymi wąsami, co stanowi symboliczny gest solidarności z mężczyznami walczącymi z tymi chorobami

  • Terminy działania „fotobudki”: .

13.11. – 9:20-13:20 (WNS)

20.11. – 9:20-13:20 (Biologia)

24.11. – 9:20-13:20 (WZR)

27.11. – 9:20-13:20 (dawny „human”)

Nasza akcja zostanie zakończona imprezą w Klubokawiarni Index, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników. Wszyscy wąsacze otrzymają specjany prezent 💙

Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Władzom UG, Pracownikom, Studentom, a także naszym partnerom – Fudeko Med i Index Klubokawiarnia.

Academy of Young Researcher – English language edition

You are cordially invited to participate in the training sessions organized in the next edition of the Academy of...

Koncert charytatywny na rzecz Alinki

Zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny, który organizujemy, aby wspomóc rodzinę naszego kolegi, Piotra, byłego...

Zniżka na bilet wstępu na Baltic Nuclear Energy Forum

Specjalna oferta dla studentów! Wsparcie dla młodych talentów i przyszłych specjalistów w prężnie rozwijającej się...

13. numer czasopisma „Progress”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, trzynastym wydaniem Czasopisma „Progress”.  W aktualnym...