Best ASMR video, leaked sex celebrities clips and all porn categories on sexe-libre.otg

Parlament Studentów UG

Parlament Studentów UG jest uczelnianym organem samorządu studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim. W jego skład wchodzą osoby wybrane przez wydziałowe rady samorządu spośród studentów danego wydziału. Do jego zadań należy reprezentowanie i ochrona interesów studentów w zakresie spraw związanych z procesem kształcenia i wychowania oraz socjalno-bytowych i kulturalnych potrzeb studentów, a także współdziałanie z organami uczelni w sprawach przewidzianych w Ustawie i Statucie. Parlament Studentów UG reprezentuje studentów naszej uczelni również na forum ogólnopolskim: w Parlamencie Studentów RP oraz Forum Uniwersytetów Polskich.

Aktualności

Uniwersytet Gdański do końca letniej sesji w roku akademickim 2019/2020

KONKURS VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Informacja MNiSW w sprawie ważności legitymacji studenckich, legitymacji doktoranta i legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego

Akademia Młodego Badacza

Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń online, dla studentów, doktorantów i pracowników, związanych z kształtowaniem ich kompetencji badawczych i dydaktycznych. W ramach najbliższego cyklu zapraszamy na webinaria podczas których, będą poruszane takie zagadnienia jak: poprawność językowa, systemy zarządzania jakością, personal branding czy tajniki pisania artykułów naukowych.

Czytaj więcej...

Nowe terminy rekrutacji na Uniwersytecie Gdańskim

Egzaminy, zaliczenia, obrony online na Uniwersytecie Gdańskim

Juwenalia Gdańskie 2020 nie odbędą się w maju

Women in Tech Days Online

Fundacja Edukacyjna Perspektywy zaprasza na pierwszy festiwal kobiet w technologiach online czyli Women in Tech Days Online!

Czytaj więcej...

Akademia Młodego Badacza

Zapraszamy na cykl szkoleń online, dla studentów, doktorantów i pracowników, związanych z kształtowaniem ich kompetencji badawczych i dydaktycznych. W ramach najbliższego cyklu zapraszamy na webinaria podczas których, uczestnikom zostaną przybliżone tajniki efektywnego pisania i publikowania artykułów naukowych, prowadzenia zajęć dydaktycznych, pracy zdalnej oraz realizacji projektów naukowych.

Czytaj więcej...

Komunikat Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 9 kwietnia 2020 roku. Zawieszenie tradycyjnych zajęć na terenie Uczelni potrwa co najmniej do 15 maja 2020 r.

Nabór do jubileuszowej edycji programu stypendialnego Dla Kobiet i Nauki do 30 kwietnia

Kobiety prowadzące innowacyjne badania z zakresu nauk o życiu mogą wziąć udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych konkursów naukowych w Polsce. Nagrodą są roczne stypendia. Zgłoszenia do tegorocznej edycji programu Dla Kobiet i Nauki należy przesyłać do końca kwietnia za pośrednictwem strony www.lorealdlakobietinauki.pl. Znajduje się tam regulamin, który określa zasady, warunki i kryteria aplikacji. Jury spośród nadesłanych aplikacji wyróżni 6 projektów, przyznając ich autorkom: 3 stypendia habilitacyjne – w wysokości 35 000 zł, 2 stypendia doktoranckie – w wysokości 30 000 zł, 1 stypendium magisterskie – w wysokości 20 000 zł.
Więcej informacji znaleźć można na stronie projektu.

Zarządzenia Rektora UG w sprawie egzaminów dyplomowych, prac dyplomowych, zaliczeń i egzaminów w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi Zarządzeniami Rektora UG dotyczącymi szczególnego trybu składania prac dyplomowych i przeprowadzania egzaminów dyplomowych w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2 oraz szczególnego trybu przeprowadzania egzaminów i zaliczeń w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2.

Czytaj więcej...

RADIOWA CZWÓRKA SZUKA MŁODYCH „NIEPRZECIĘTNYCH”

Wystartował kolejny plebiscyt „Nieprzeciętni”, adresowany do młodych ludzi, pomiędzy 18 a 35 rokiem życia, którzy w ciągu minionego roku zrobili coś wyjątkowego. Plebiscyt potrwa do 25 czerwca, kiedy to zostanie wyłoniony najbardziej „Nieprzeciętny” roku. Czwórka zaprasza do nadsyłania zgłoszeń.

 NIEPRZECIETNI-03

 

Czytaj więcej...

Przedłużenie opłat i zapomogi dla studentów UG

Zarządzenie nr 28/R/20 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 19 marca 2020 roku w sprawie terminów wnoszenia opłat za usługi edukacyjne w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2

Bezpłatna pomoc psychologiczna online na Uniwersytecie Gdańskim

Rekomendacje dotyczące studentów mieszkających w domach studenckich

Komunikat dotyczący zdalnego prowadzenia zajęć, konsultacji i pracy badawczej

Informacja od Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia dotycząca koronawirusa

Nowy kalendarz 50-lecia UG

Komunikat dotyczący przedłużenia ważności legitymacji studenckich

Wczoraj Parlament Studentów RP zwrócił się do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z prośbą o przedłużenie ważności legitymacji. Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie, że w ciągu kilku dni zostanie wydane rozporządzenie, które przedłuży ważność legitymacji do 31 maja 2020 roku. Nie trzeba będzie przedłużać ich indywidualnie w dziekanacie!

https://www.facebook.com/parlamentstudentowrp/photos/a.121496077940766/2791939624229718/?type=3&theater

Informacja dotycząca dziekanatów, administracji, praktyk oraz zajęć w formie online

Zajęcia dydaktyczne, wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne na UG wstrzymane do odwołania w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19. Zamknięte też będą czytelnie i biblioteki.

JUWENALIA GDAŃSKIE 2020

Dzień otwarty ZUS w Gdańsku - 10 marca 2020

ZUS

"Friendly Relations" - anglojęzyczna sztuka Maybe Theatre Company

Maybe Theatre Company zaprasza na swoją nową anglojęzyczną sztukę pt. "Friendly Relations", której autorem jest James Liggat, w reżyserii Penny Shefton.

Plakat MTC

Czytaj więcej...

Weź udział w programie Banku Pekao S.A. i zyskaj nawet 1500 zł

Koncert Pawbeats Orchestra - 11 stycznia 2020 - Stary Maneż w Gdańsku

20 grudnia 2019 Dniem Rektorskim

Na wniosek Parlamentu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego JM Rektor prof. dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała wyznaczył dzień 20 grudnia 2019r. Dniem Rektorskim. 

Wielkie Otrzęsiny Gdańska - 21.11.2019

WOG 2019

JUWENALIA GDAŃSKIE NOMINOWANE DO NAGRODY „PRO JUVENES” – ZAGŁOSUJ I POMÓŻ WYGRAĆ TEJ INICJATYWIE

Ubezpieczenie NNW i OC - oferta przedłużona do 30 listopada 2019

Oferta skierowana jest do studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego

 

Czytaj więcej...

Nabór artykułów do 7 numeru czasopisma "Progress"

Ubezpieczenie NNW i OC - oferta ważna do 30 października 2019

Oferta skierowana jest do studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego

Czytaj więcej...

Konkurs dla studentów "Od teorii do praktyki"

Konkurs PWN dla studentów

Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało konkurs dla studentów, którzy w okresie trwania akcji rabatowej kupią podręczniki akademickie.

  PWN

Czytaj więcej...

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Szkolenie dla kół naukowych - 24.10.2019

31 października 2019 Dniem Rektorskim

Miło nam poinformować, że na wniosek Parlamentu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego JM Rektor prof. dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała wyznaczył dzień 31 października 2019 r. Dniem Rektorskim. 

16 października upływa termin składania wniosków o stypendia!

Trójmiejska Integracja Studencka 2019

TIS 2019

Stypendia GFPS w Niemczech - semestr letni 2020

Konkurs stypendialny "Bilet za horyzont"

Zapraszamy do udziału w konkursie stypendialnym dla młodych wizjonerów i pasjonatów, który organizuje Gazeta Wyborcza. W konkursie można wygrać wsparcie mentora oraz wyjazd z nim za granicę na konferencje czy inne wydarzenia. Wystarczy zgłosić pomysł w jednej z sześciu kategorii.jutronauci

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie NNW i OC dla studentów

Szanowni Studenci,

w celu zapewnienia Wam powszechnego dostępu do ubezpieczeń NNW i OC przypominamy o przygotowanym przez firmę InterRisk na zlecenie Parlamentu Studentów UG pakiecie ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej studentów, w tym np. w zakresie odpowiedzialności cywilnej podczas odbywania praktyk oraz w życiu prywatnym.

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta na rok akademicki 2019/2020

Parlament Studentów UG przygotował szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego, w szczególności dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim w roku akademickim 2019/2020. Szkolenie dostępne jest na stronie Parlamentu Studentów UG pod adresem  http://parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-obowiazkow-studenta.

Nowy Regulamin Studiów Uniwersytetu Gdańskiego

Informujemy, że od dziś obowiązuje nowy Regulamin Studiów UG. Regulamin Studiów jest aktem prawnym, z którym powinien zapoznać się szczegółowo każdy student naszej uczelni. Znajomość regulaminu z pewnością ułatwia studiowanie i chroni przed różnego rodzaju przykrymi niespodziankami. Regulamin Studiów znajduje się na stronie UG.

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską w roku akademickim 2018/2019

Agnieszka Piotrowska-Kirschling została laureatką konkursu Czerwonej Róży

W 45. konkursie Czerwonej Róży na najlepszego studenta z Pomorza zwyciężyła Agnieszka Piotrowska-Kirschling z Uniwersytetu Gdańskiego z imponującym dorobkiem naukowym w zakresie chemii i działalnością organizacyjną. W nagrodę otrzymała m.in. samochód osobowy. Koło Badań Psychologicznych „Experior” z Uniwersytetu Gdańskiego znalazło się w gronie finalistów, a miano najlepszego koła naukowego zdobyło Koło Naukowe SimLE z Politechniki Gdańskiej.

 

Czytaj więcej...

Neptunaliowy PubQuiz 2019

Plakat Neptunaliowy PubQuiz 2019

Zbiórka książek

Plakat zbiorka ksiazek

Neptunaliowe imprezy towarzyszące Juwenaliom Gdańskim 2019

Plakat JG2019 imprezy towarzyszace

Spotkanie z pracodawcami

Plakat spotkanie z pracodawcami

Kolejna edycja akcji charytatywnej URADUJ GROSZEM

Uraduj Groszem 2019

KRAJOBRAZY CZASU - zaproszenie na spotkanie

Krajobrazy czasu

Juwenalia Gdańskie 2019 już za 2 tygodnie!

Marsz - Gdańsk solidarnie dla autyzmu

Program MOST - ruszyła rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2019/2020

Święto Uniwersytetu Gdańskiego – otwarcie roku jubileuszowego 50-lecia UG

JUWENALIA GDAŃSKIE 2019 – ZNAMY TERMIN I PIERWSZYCH WYKONAWCÓW!

Program stypendialny Stowarzyszenia GFPS-Polska do Niemiec w semestrze zimowym 2019/2020

Sudencki konkurs fotograficzny Discover Europe 2019

Rektor UG „Osobowością Roku 2018” w Gdańsku. Głosowanie w finale potrwa do 26 lutego

Rektor UG nominowany do tytułu Osobowość Roku 2018

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. UG Jerzy Gwizdała został nominowany do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Plebiscyt organizuje Dziennik Bałtycki. Głosować można na stronie internetowej gazety do 12 lutego.

Czytaj więcej...

Pożegnanie prof. dr hab. Bronisława Rudowicza, Rektora Seniora

Społeczność akademicka UG żegna Prezydenta Pawła Adamowicza

Pożegnanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

21 grudnia 2018 r. dniem rektorskim

Na wniosek Parlamentu Studentów UG JM Rektor Uniwersytetu Gdanskiego ogłosił 21 grudnia 2018 r. (piątek) dniem rektorskim.

Stypendium dla Polaków ze Wschodu

Wyjedź na staż do USA! Rekrutacja do programu BioLAB została otwarta

Kolejna edycja programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds

Zgłoszenia kandydatur do „Laurów Uniwersyteckich”

Wyjazd autokarowy „Szlakiem Niepodległości”

Wykład Profesora Krzysztofa Pomiana "1918-2018 Kultura polska w kulturze świata"

We wtorek 6 listopada Wielkiej Sali Wety w Ratuszu Głównego Miasta Gdańska (ul. Długa 46/47) odbędzie się Wykład Profesora Krzysztofa Pomiana "1918-2018 Kultura polska w kulturze świata" . Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie   https://www.facebook.com/events/290067721844468/

spotkanie_prof._Pomian.jpg

31 października 2018 Dniem Rektorskim

Miło nam poinformować, że w porozumieniu z Parlamentem Studentów UG, Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, prof. nadzw. ogłosił dzień 31 października 2018 roku Dniem Rektorskim.

Ogólnopolska kampania antyplagiatowa "Nie kombinuj, studiuj!"

Ruszyła II edycja konkursu Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Program Stypendialny „100 na 100” im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego

Trójmiejska Integracja Studencka - Gdańsk 11.10.2018

TIS Gdansk 2018

Weź udział w konkursie UOKiK

Ubezpieczenie NNW i OC dla studentów UG

Program stypendialny Stowarzyszenia GFPS-Polska do Niemiec w semestrze letnim 2018/2019

Trójmiejska Integracja Studencka - Sopot 05.10.2018

TIS Sopot 2018

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Zostań Studenckim Liderem i włącz się do walki z nowotworami krwi!

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Sprawozdanie z działalności w roku akademickim 2017/2018

Wyższe stawki stypendiów dla studentów UG w roku akademickim 2018/2019

Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim w roku akademickim 2018/2019

Początek kolejnego cyklu szkoleń "Akademia młodych badaczy"

Rozpoczyna się kolejny cykl szkoleń w ramach AKADEMII MŁODYCH BADACZY (Link do formularza znajduje się poniżej.)

Pierwsze szkolenie - PISANIE ARTYKUŁÓW NAUKOWYCH - odbędzie się już 6 października w godzinach 10.00 - 16.00 na terenie Kampusu Oliwa.

Czytaj więcej...

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Stypendia naukowe dla studentów z niepełnosprawnościami

 Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” ogłasza, siódmą już, edycję konkursu „Indeks Marzeń”, realizowanego w ramach projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”. Jego celem jest wspieranie edukacji osób niepełnosprawnych – tegorocznych maturzystów, a także studentów, poprzez przyznawanie im stypendium 9000 zł (9 x 1000 brutto) w roku 2018/2019.

Czytaj więcej...

Do Multikina z M!Kartą

Studiujesz? Uczysz się? Masz ważną legitymację?
M!Karta to wyjątkowa propozycja, z którą stać Cię na wszystko: łzy, śmiech i emocje, a nawet strach (jeżeli lubisz się bać).
M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok.

Z M!Kartą uczniowie i studenci z ważną legitymacją płacą za każdy bilet od poniedziałku do czwartku jedynie 14.90 zł!

Szczegóły

Adapciak 2018

Ważna informacja w sprawie terminu złożenia pracy dyplomowej

Kino pod Gwiazdami

Masz ochotę obejrzeć dobry film w letniej aurze poza duszną kinową salą? Zapraszamy na Kampus UG w Gdańsku Oliwie (plac obok budynku Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego przy ul. Wita Stwosza 55) w dniach 26, 27 czerwca. Wstęp wolny.

plakat pokaz

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się sesja egzaminacyjna - warto zajrzeć do Regulaminu Studiów UG

Rozpoczęła się letnia sesja egzaminacyjna, warto więc przypomnieć sobie odpowiednie przepisy zawarte w Regulaminie Studiów UG, a zwłaszcza zapoznać się ze zmianami, które obowiązują od poczatku tego roku akademickiego. Zmiany te zostały przedstawione na załączonym filmie.

 

Juwenalia Gdańskie 2018 - Studencki Piątek

Strona 1 z 3