Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 11-13 lipca 2024 roku. Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, dające możliwość prezentacji wyników badań, dzielenia się tezami oraz budowania sieci kontaktów naukowych na arenie międzynarodowej.
Szczegóły dotyczące zgłaszania paneli:

Termin zgłaszania paneli: do 19 marca 2024 roku.

Wymagania: Każdy panel musi być pod opieką naukową osoby posiadającej co najmniej stopień doktora, która odpowiada za weryfikację poziomu merytorycznego.

Procedura zgłoszeniowa: Aby zgłosić panel, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając nazwę panelu, jego krótki opis oraz kilka podstawowych informacji. Konieczne jest również dostarczenie skanu zgody opiekuna naukowego.

Warunki uruchomienia panelu: Panel może zostać uruchomiony po zgłoszeniu minimum 3 referatów, które zostaną zaakceptowane przez opiekuna naukowego.

Informacje dla moderatorów i uczestników:Moderatorzy/organizatorzy paneli odpowiadają za jego prowadzenie w trakcie Kongresu, wręczanie zaświadczeń uczestnikom oraz uzupełnianie dokumentacji.

Koszt uczestnictwa: Dla uczestników z Uniwersytetu Gdańskiego cena wynosi 70 zł, więcej informacji na stronie internetowej. Koszt dla uczestników spoza UG: 490 zł dla uczestników oraz 390 zł dla organizatorów paneli.Rejestracja i szczegółowe informacje :https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/Zgłoszenia referatów oraz posterów będzie możliwa od 24 marca. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kongresu, gdzie znajdziecie link do formularza rejestracyjnego [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeo8e_RXExR8G6M6rKVxXVuRKqxXmK1ZuuL8LXw7kYp2Q8nXg/viewform] oraz więcej informacji o wydarzeniu. Nie przegapcie szansy na udział w tym inspirującym wydarzeniu naukowym!Wygraj występ na Juwenaliach Gdańskich!

Dołącz do „FunFar” na Juwenaliach Gdańskich 2024 i rozpocznij swoją muzyczną przygodę! Juwenalia Gdańskie 2024 to nie...

Kampania o Prawach Autorskich

To już II Edycja Kampanii o Prawach Autorskich organizowanej przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG....

Ruszył konkurs „Energia Przyszłości”. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów do udziału w konkursie „Energia Przyszłości”. Główną nagrodą...

Intellectual Property
 & Innovation Week

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na UG, poświęcone ochronie własności intelektualnej, komercjalizacji wyników badań,...